Live GPS sekošana komandām

GPS maršruti (pastaigas dalībniekiem un citiem viedtālruņa aplikācijas izmantotājiem)
Augšuplādē arī savu GPX maršruta failu šeit (meklējot "Event", izmanto atslēgvārdus "Madonas")

Sacensību karte

 
VietaNrNosaukumsDalībniekiLaiksPunktiSodsRezultātsVieta grupāmin/kmpti/kmmin/ptikm
1423Staying Alive XTMārtiņš Ozoliņš
Aivars Akots
03:59:051220122MO4:100:11:255.8300:01:5820.94
2430Laid mums tur laimē dietZigmunds Bībers
Leila Bībere
03:56:451100110XO4:100:13:046.0700:02:0918.12
3442ZAJECZane Dzirkale
Juris Kļaviņš
03:58:521090109XO4:200:11:585.4600:02:1119.97
4420Rogaininga ietekmes analīzeValters Veiss
Elīna Jokuma
03:59:341090109XO4:300:12:245.6400:02:1219.33
5422Nebūs!Dagnija Tērauda
Jānis Sapats
03:56:511030103XO4:400:13:155.7600:02:1817.87
6425Maldugunij pa pēdāmEdgars Zaķis
Natālija Treulande
04:02:03106-3103XO4:500:12:285.4600:02:1719.42
7448Burkānciema EŽIJānis Melbārdis
Marta Tamane
04:02:01104-3101XO4:600:12:335.3900:02:2019.29
8445OmnilabIvo Smiltnieks
Dace Zvaniņa
03:59:2999099XO4:700:13:325.5900:02:2517.7
9451BADZBaiba Krumina
Dzintars Salavs
03:57:4598098XO4:800:14:065.8100:02:2616.87
10435Chain ReactionJānis Stašāns
Ilmārs Gaidelis
03:57:3197097MO4:200:14:446.0100:02:2716.13
11417RogViLaVija Elstiņa
Laura Bušunova
03:53:3389089WO4:100:13:535.2900:02:3716.82
12440RomanichiRomāns Koškins
Ilva Koškina
Elīza Koškina
04:01:2787-285FAM4:100:17:176.2300:02:4713.97
13443DivmāsiņasInga Jansone
Iveta Pazare
03:49:2379079WO4:200:15:085.2100:02:5415.16
14426Cikos skriesim?Jurģis Seržāns
Arita Seržāne
Madara Briede
03:50:3579079XO4:900:14:485.0700:02:5515.58
15403BeciņasJuris Borovikovs
Daiga Borovikova
Kristīne Borovikova
03:59:4876076FAM4:200:15:154.8300:03:0915.72
16438Šrēdinger kaķiAgnese Katlapa
Uldis Katlaps
03:50:0575075XO4:1000:15:215.0000:03:0414.99
17421NEsteidzīgieArmands Šupstiks
Līga Šupstika
03:58:5175075XO4:1100:15:534.9900:03:1115.04
18415RupučiJānis Dudelis
Ilva Janīte
03:53:3574074XO4:1200:16:015.0700:03:0914.59
19434MākoņgājējasLudmila Kozačenko
Linda Stanga
03:59:0473073WO4:300:17:385.3900:03:1613.55
20444E.U.Uldis Paršāns
Rebeka Paršāne
Anne Jakovela
03:57:4670070XO4:1300:18:195.3900:03:2412.98
21414ApPasaule O-TeamSigita Cimermane
Evita Gause
Ligita Liepiņa
03:49:3669069WO4:400:15:404.7100:03:2014.65
22449Mēs no meža malasIeva Ceruka
Jānis Lejiņš
04:09:2079-1069XO4:1400:15:444.9800:03:0915.85
23446L.A.D.Artis Dāvis
Līva Dāve
03:47:3668068XO4:1500:16:555.0600:03:2113.45
24424ZvejniekiAndris Zvejnieks
Andra Zvejniece
03:56:2068068XO4:1600:17:575.1600:03:2913.17
25412BEZ VARIANTIEM!Normunds Darznieks
Einārs Aleksandr Dārznieks
04:04:2173-568MO4:300:16:104.8300:03:2115.11
26450WALKING DEAD TEAMNikolajs Žarkihs
Konstantīns Kiseļovs
Romāns Rusakovs
03:59:2567067MO4:400:19:445.5200:03:3412.13
27437Supervaroņu treniņiAndris Ronimoiss
Lelde Ronimoisa
03:59:5466066XO4:1700:19:345.3800:03:3812.27
28418B.E.K.A.Artūrs Kančs
Kristofers Kančs
03:53:0260060FAM4:300:20:075.1800:03:5311.58
29404Meža velniValdis Groza
Astrīda Semjonova
03:55:2760060XO4:1800:17:174.4100:03:5513.62
30409Orientētis un daži bērniKristaps Dzvinko
Daina Dzvinko
04:03:3563-459FAM4:400:16:574.3900:03:5214.37
31429Lēnak brauksi, tālāk tiksi...Aira Bērziņa
Inese Elekse
Dace Rudusa
03:53:2258058WO4:500:19:494.9300:04:0111.77
32439LastočkiUna Čonka
Aldis Priedeslaipa
Asnate Skrebele
03:53:0556056XO4:1900:21:345.1800:04:1010.81
33406Krūmu DzērvesSarmīte St?rste
Anita Katlapa
04:01:0056-155WO4:600:22:355.2500:04:1810.68
34433PlostsArtūrs Kurzemnieks
Rihards Polis
Aleksandrs Dorogojs
03:43:3454054MO4:500:19:174.6600:04:0811.59
35432Labais un kreisais krastsKristīne Mamontova
Inta Rozenberga
03:53:3953053WO4:700:19:384.4500:04:2511.9
36452BelOzoLinda Beldava
Jānis Ozoliņš
04:16:0669-1752XO4:2000:14:443.9700:03:4317.39
37427Saules piepildītie Putniņi ČirArnis Lukašenoks
Laura Putniņa
03:47:5251051XO4:2100:17:103.8400:04:2813.28
38431Bu.Te.Aiva Tetere
Ilze Burtniece
03:59:4147047WO4:800:27:135.3400:05:068.8
39447DADZISDZIDRA SIRVE
DANA NAGLE
03:35:0845045WO4:900:20:154.2300:04:4710.63
40408ApiņiKalvis Apinis
Lauma Apine
Artis Apinis
03:54:2645045FAM4:500:24:574.7900:05:139.4
41401Magnētiskie ziemeļiLiene Liepiņa
Varis Liepiņš
04:00:1245-144XO4:2200:18:153.4200:05:2013.17
42405Resnie putniMadars Bandenovičs
Sondars Bandenovičs
Gita Dukure
04:13:4655-1441XO4:2300:19:254.2100:04:3713.06
43436Teo draudzenesIlze Heinola
Lelde Rogoļeva
04:07:0047-740WO4:1000:20:203.8700:05:1512.15
44441GailenesKristīne Ruka
Jānis Ansabergs
Elīza Celmiņa
03:41:5839039FAM4:600:26:434.6900:05:418.31
45402Neretas stirnasLīva Štāle-Potaičuka
Anta Štāle
03:56:1538038WO4:1100:21:243.4400:06:1311.04
46410Magnētmamma un viens bērnsEvija Dzvinko
Nora Dzvinko
03:51:4228028FAM4:700:24:382.9800:08:179.4
47416BLONDĪŅU CREWIeva Siliņa
Linda Krastiņa
Aija Gailāne
00:00:0024024WO4:1200:28:153.0900:09:097.77
48453Jaunie RoņiJuris Jegorovs
Ernests Jegorovs
Marks Jegorovs
Jēkabs Auziņš
03:29:4320020FAM4:800:33:053.1600:10:296.34
49454ZibensElīna Konstantinova
Signe Auziņa
03:29:4317017WO4:1300:34:242.7900:12:206.1
50407UzpūteņiMāris Hmeļņickis
Baiba Hmeļņicka
04:48:2851-510XO4:dsq00:23:004.0700:05:3912.54
413ApPasaule Q-TeamKaspars Cimermanis
Edvards Cimermanis
000
428ŽubītesBrenda Beķere
Daniela Reihenbaha
000