2H
MO2
Pepijas velo mānija
Normunds Grava
1975
Valdis Sirsniņš
1959
Berry blues
IGORS GELETKO
1973
MIHAILS GELETKO
2000
Degunradžu paklājs
Artūrs Pielēns-Pelēns
1985
Andrejs Siliņš
1987
Jurijs Miščenko
1981
Konstantīns Oševerovs
1986
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
WO2
UltraSuperHDDuo
ILZE TROPA
1975
AIJA FELDMANE
1975
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Gunita Daldere
1984
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Judīte Grāmatniece
1992
XO2
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Zane Gruberte
1974
Eduards Pāķis
1976
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
SIGULDAS TAKAS
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Mēs no Munameģa
Edgars Būmanis
1990
Anete Jerumane
1991
Dzērvju iela
Nauris Kozuliņš
1982
Laura Kozuliņa
1985
Taureņi
Elīna Lazdiņa
1987
Artūrs Lazdiņš
1990
Jānis Mednis
1990
R.E.M
RENĀRS PUNDURS
2001
MARTA PUNDURE
2003
EDGARS EGLĪTE
2006
LV BĀRDAS PLUS
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Maira Ķeirāne
1992
Tā tas notiekās
Uģis Inka
1976
Gita Vilensone
1983
PriežEgļi
Una Arama
1985
Normunds Arama
1981
Kā būs tā būs
Kristofers Metums
2008
Emija Metuma
2007
Ar prieku
Artūrs Greizis
1960
Inga Smiltāne
1984
Family2
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Četri rūķīši
Dace Zobena
1975
Evelīna Dreimane
2005
Olivers Dreimanis
2008
Izabella Zobena
2014
A.R.M.L.E.D
ALBERTS PUNDURS
1978
DAINA PUNDURE
1980
LINARDS PUNDURS
2017
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Vitālijs Steckis
2007
Jūrmalas Rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Inese Vaivode
1978
Roberts Vaivods
2007
Gustavs Vaivods
2009
Ābelnieki
Gatis Ābelnieks
1976
Emīlija Līna Ābelniece
2011
Lindes
Arta Linde
1989
Jēkabs Linde
2014
Vadītājs ar puķi rokās
Nellija Baliko
1980
Jasmīne Vanaga
2013
Melisa Vanaga
2015
4H
MO4
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Darznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
Staying Alive XT
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Aivars Akots
1980
Chain Reaction
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Plosts
Artūrs Kurzemnieks
1994
Rihards Polis
1992
Aleksandrs Dorogojs
1994
WALKING DEAD TEAM
Nikolajs Žarkihs
1982
Konstantīns Kiseļovs
1984
Romāns Rusakovs
1982
WO4
Neretas stirnas
Līva Štāle Potaičuka
1992
Anta Štāle
1997
Divmāsiņas
Inga Jansone
1982
Iveta Pazare
1979
Krūmu Dzērves
Sarmīte Stěrste
1961
Anita Katlapa
1964
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
BLONDĪŅU CREW
Ieva Siliņa
1987
Linda Krastiņa
1982
Aija Gailāne
1986
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Žubītes
Brenda Beķere
1996
Daniela Reihenbaha
1996
Lēnak brauksi, tālāk tiksi...
Aira Bērziņa
1956
Inese Elekse
1960
Dace Rudusa
1963
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Linda Stanga
1991
Teo draudzenes
Ilze Heinola
1974
Lelde Rogoļeva
1997
Bu.Te.
Aiva Tetere
1968
Ilze Burtniece
1975
Labais un kreisais krasts
Kristīne Mamontova
1987
Inta Rozenberga
1987
DADZIS
DZIDRA SIRVE
1949
DANA NAGLE
2000
Zibens
Elīna Konstantinova
1980
Signe Auziņa
1972
XO4
Magnētiskie ziemeļi
Liene Liepiņa
1985
Varis Liepiņš
1988
Meža velni
Valdis Groza
1962
Astrīda Semjonova
1954
Uzpūteņi
Māris Hmeļņickis
1986
Baiba Hmeļņicka
1988
Resnie putni
Madars Bandenovičs
1988
Sondars Bandenovičs
1992
Gita Dukure
1988
Rupuči
Jānis Dudelis
1988
Ilva Janīte
1990
Rogaininga ietekmes analīze
Valters Veiss
1985
Elīna Jokuma
1991
NEsteidzīgie
Armands Šupstiks
1985
Līga Šupstika
1985
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Andra Zvejniece
1987
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Natālija Treulande
1988
Cikos skriesim?
Jurģis Seržāns
1989
Arita Seržāne
1985
Madara Briede
1993
Saules piepildītie Putniņi Čir
Arnis Lukašenoks
1984
Laura Putniņa
1984
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bībers
1981
Leila Bībere
1983
Supervaroņu treniņi
Andris Ronimoiss
1984
Lelde Ronimoisa
1986
Šrēdinger kaķi
Agnese Katlapa
1991
Uldis Katlaps
1993
Lastočki
Una Čonka
1994
Aldis Priedeslaipa
1991
Asnate Skrebele
1991
ZAJEC
Zane Dzirkale
1983
Juris Kļaviņš
1966
Omnilab
Ivo Smiltnieks
1973
Dace Zvaniņa
1991
E.U.
Uldis Paršāns
1972
Rebeka Paršāne
2003
Anne Jakovela
2003
L.A.D.
Artis Dāvis
1968
Līva Dāve
2001
Burkānciema EŽI
Jānis Melbārdis
1978
Marta Tamane
1994
Mēs no meža malas
Ieva Ceruka
1990
Jānis Lejiņš
1959
BADZ
Baiba Krumina
1979
Dzintars Salavs
1974
BelOzo
Linda Beldava
1980
Jānis Ozoliņš
1980
Family4
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Apiņi
Kalvis Apinis
2010
Lauma Apine
2008
Artis Apinis
1981
Orientētis un daži bērni
Kristaps Dzvinko
1981
Zintis Dzvinko
2012
Daina Dzvinko
2014
Magnētmamma un viens bērns
Evija Dzvinko
1986
Nora Dzvinko
2016
ApPasaule Q-Team
Kaspars Cimermanis
1979
Edvards Cimermanis
2011
B.E.K.A.
Artūrs Kančs
1978
Kristofers Kančs
2008
Gailenes
Kristīne Ruka
1979
Jānis Ansabergs
2012
Elīza Celmiņa
2009
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
Jaunie Roņi
Juris Jegorovs
1980
Ernests Jegorovs
2009
Marks Jegorovs
2011
Jēkabs Auziņš
2012
6H
MJ6
Latvju dēli
Tomass Neuss-Lucs
1999
Tomass Reinis Tīss
2000
WJ6
AA power
Alvīne Ivanova
2000
Agnija Briedīte
2000
kartupeļpankūku mīkla
Elīza Madsena
2004
Renāte Jakovļeva
2005
XJ6
Krēmerbērni
Elīna Krēmere
2000
Krišjānis Krēmers
2005
MO6
NAIDS
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
KOMPOC
Edgars Andersons
1983
Zigmārs Kuršāns
1983
Gatis Žeivots
1983
No Sponsor Adventure Team
Reinis Oliņš
1986
Pēteris Kaņeps
1986
Pieredzes Apmaiņas Programma
Pēteris Grīviņš
1985
Uldis Klepers
1980
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
Spamma Walks
Andis Šķēle
1982
Gatis Šķēle
1987
Slapjie pumpuri
Vilnis Frišfelds
1974
Aigars Čeksters
1981
WO6
Lēni, bet asprātīgi
Santa Liepkalne
1985
Vineta Trimalniece
1992
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Atrodi ezi!
Sintija Levica
1988
Laura Lazdiņa
1989
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
XO6
I kubā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
Trīs nazīši
Laine Rupeika-Ruža
1986
Solvita Ruža
1970
Druvis Druvinieks
1968
Stārķēni un Co
Maija Miruškina
1983
Māris Miruškins
1985
Jānis Miruškins
1988
Taku Takotāji
Iveta Zviedre
1981
Ansis Zviedris
1978
Una Liepiņa
1978
Aivars Skutelis
1968
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
SK Lejas Lībieši
Raivo Špuns
1990
Inga Sudāre-Špune
1984
PB
Sandis Pētersons
1981
Ieva Biedrīte
1982
Mežoņi
Baiba Bardovska
1983
Mārtiņš Bardovskis
1977
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
Biznesa Ezītis
Edgars Treigūts
1990
Kristīne Marija Trepša
1994
Vijolīšu grava
Māra Pucena
1988
Klāvs Svilpe
1985
ELLE
LĪGA BLUMFELDE
1979
ĒRIKS OZOLS
1982
Integrēt ir jāmāk!
Mārtiņš Peisenieks
1984
Ieva Grauduma
1992
Emers Džensieksitonlijs
Gatis Džensijs
1976
Laura Eksitonlija
1989
MV6
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Pelēči
Andris Rubins
1976
Dzintars Harkins
1975
Onkuļi
Einārs Masteiko
1972
Jānis Viškers
1976
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Blondīņu trio
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Ieva Jaudzeme
1973
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Laura Mazmača
1976
MĀSAS KRĀSAS
EVIJA ŠVECA
1971
INGŪNA NAIKA
1971
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
XV6
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
Piektais virziens!
Anatolijs Baltusevičs
1977
Līga Baltuseviča
1977
SEPTĪTIE
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
Problēmas un sēnes
Agnese Rutkovska
1975
Māris Puķe
1978
Pastaiga
Dace Peiseniece
1973
Valdis Peisenieks
1967
Dobuļi
Artis Dobulis
1975
Ieva Dobule
1980
I un A
Ivars Žagars
1971
Astra Šauere
1975
MSV6
Kalnieši
Miervaldis Bušs
1952
Arvīds Teteris
1940
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
WSV6
KĀ2
SARMĪTE Vlodare
1958
DACE Saulīte
1959
XSV6
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
DO
Daina Celma-Zida
1950
Oskars Zids
1948
Turkuciems
Gundega Jurāne
1959
Jānis Turks
1955
Juris Švirksts
1959
MaSka
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Family6
Moskīti
Klementīne Rapa
2002
Dāvis Rapa
2009
Mija Rumka
1973
Krēmeri
Ilze Krēmere
1976
Ričards Krēmers
2012
Putni
Alvis Putnis
1972
Dārta Putne
2004
Ilze Putne
1977
Kārlis Putnis
2010
3h mtb
VMTB
Reinis Dzenis
1983
Matīss Melecis
1977
Māris Siliņš
1973
Kristaps Elgars Miķelsons
1994
Lūkass Svensons
2000
Nils Sārs
2000
Eduards Rēns
1980
Artūrs Verza
1986
Arnis Eriņš
1980
Dāvis Grundmanis
1989
Zemgus Žagata
1989
Reinis Zobens
1975
Vladimirs Isajevs
1972
Jānis Ogorodņikovs
1988
Kārlis Lauders
1988
Raitis Muižnieks
1968
Arturs Pulkis
1987
Kristaps Lācis
1981
Gatis Gailītis
1976
Andris Ustups
1974
Ints Marcinkevičs
1973
Didzis Čākurs
1963
Kārlis Dzalbs
1972
Valdis Kokorišs
1964
Aivars Burtnieks
1975
Ivars Brečs
1987
Aigars Brečs
1983
Māris Lukašēvičs
1982
Mārtiņš Linde
1985
Agris Bērziņš
1986
Kristiāns Vinters
2003
Andris Pumpurs
1972
Maris Kucinskis
1986
SMTB
Inese Kantore
1976
Linda Ceplīte
2000
Zane Vitenberga-Verza
1989
Valērija Fedotova
1981
Sarmīte Gobiņa
1969
Annija Krūma
1995
O-RUN
VRUN
Aigars Cibuļskis
1979
Andis Ceļmals
1984
Kārlis Evertovskis
1990
Raivo Pienis
1979
Sandis Pužulis
1978
SRUN
Daiga Krēsliņa
1965
Ilvija Madsena
1977
Inga Strazdiņa
1984
Sanda Rapa
1975
walk
Kompānijas pēc
Aiga Putne
1986
Sandis Bambulis
2017
Ar prieku 3
Daiga Greize
1962
Annika Smiltāne
2015
RIR
Regīna Kārkliņa
1989
Ivo Kārkliņš
2010
Raivo Kārkliņš
2014